Serwis Forda

Kontrakty serwisowe

 • Samochody osobowe i dostawcze

  Chcemy, aby posiadanie Forda było tak łatwe i wygodne, jak to tylko możliwe – dlatego z myślą o wygodzie naszych Klientów indywidualnych i flotowych, kupujących nowe samochody u Autoryzowanych Dealerów Forda przygotowaliśmy Program obniżenia kosztów obsługi ich Fordów. Program w zależności od wybranej opcji oferuje w stałej cenie przez okres nawet do 6 lat/180 tys. km, wykonywanie czynności serwisowych przewidzianych dla przeglądów wymaganych zgodnie z wykazem w Książce Serwisowej.

  Skorzystaj z poniższych linków, aby dowiedzieć się więcej:

  Warunki kontraktów serwisowych (PDF) Samochody dostawcze (PDF)Samochody osobowe (PDF)

  Kontrakt Serwisowy można wykupić do końca gwarancji podstawowej lub do pierwszego przeglądu okresowego w zależności od tego, który z tych warunków wystąpi pierwszy.


 • Ford Kuga, Puma i Focus

  Specjalnie dla użytkowników samochodów Ford Kuga, Puma i Focus przygotowaliśmy ofertę: Pakiet Serwisowy

  Teraz wraz z nową Kugą i Pumą od roku modelowego 2023.75 i Focusem od roku modelowego 2023.25 zyskujesz Pakiet 4 lata ochrony: Ford Protect gwarancja i serwis w cenie. Pakiet obejmuje ochronę pogwarancyjną Ford Protect 4 lata / 80 tys. km oraz Kontrakt Serwisowy 4 lata / 80 tys. km*

  Dodatkowo dla właścicieli pojazdów Kuga, Puma i Focus, objętych Pakietem 4 lata ochrony: Ford Protect gwarancja i serwis w cenie przygotowaliśmy ofertę rozszerzenia pakietów nawet do 6 lat 180 tys. km

  Warunki Pakiet Serwisowy (PDF)Kuga, Puma, Focus (PDF)

  *W przypadku modelu Focus propozycja dotyczy samochodów sprzedanych po 1 maja 2023 r. Szczegóły propozycji oraz kryteriów kwalifikacji do programu dostępne są u autoryzowanych Dealerów Forda.


 • Ford E-Transit

  Specjalnie dla użytkowników samochodów E-Transit przygotowaliśmy ofertę: Pakiet Serwisowy. 
  Obejmuje on ochronę pogwarancyjną Ford Protect oraz Kontrakt Serwisowy.

  Warunki Pakiet Serwisowy (PDF) E-Transit (PDF)


 • Mustang Mach-E

  Wraz z nowym Mustangiem Mach-E od rocznika modelowego 2023 zyskujesz Pakiet 8 lat ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis w cenie. Pakiet obejmuje ochronę pogwarancyjną Ford Protect oraz Kontrakt Serwisowy, rozszerzony o wymianę następujących części eksploatacyjnych: klocki/szczęki/tarcze hamulcowe, amortyzatory, pióra wycieraczek, żarówki.

  Warunki Mach-E (PDF)


Skontaktuj się

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Euro-Car

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Euro-Car